Limfodrenažinio masažo kaina
Straipsniai

Limfodrenažinis masažas: kainos

Registracija procedūrai

Lieknas ir grakštus kūnas yra daugelio moterų svajonė bei siekiamybė. Visgi kartais, nepaisant tinkamos dietos ir fizinio aktyvumo, iš tam tikrų kūno vietų atsikratyti papildomų centimetrų yra varginančiai sudėtinga. Tačiau šiuolaikinių grožio procedūrų dėka įmanoma daug lengviau ir pigiau susidoroti su vietiniu riebalinio audinio padidėjimu. Pavyzdžiui, verta išbandyti šiuolaikinį kūno formavimo metodą, limfodrenažinį masažą, kuris leidžia pasiekti puikių išvaizdos pokyčių. Tai saugi lieknėjimo procedūra, mažinanti celiulitą ir atstatanti jaunatvišką odos stangrumą. Užduodate sau klausimą: kokia yra limfodrenažinio masažo kaina?Skaitykite toliau, nes šiame straipsnyje pateikiame daugiau informacijos apie limfodrenažinio masažo kainas ir informaciją apie ne ką mažiau populiarią grožio procedūrą – įvyniojimą CELLO geliu.

Kaune įsikūrusiuose lieknėjimo namuose „Grakštuolė“ Jūsų laukia vienos iš geriausių liekninamųjų procedūrų. Ne tik limfodrenažinis masažas, bet ir įvyniojimas CELLO geliu. Šios procedūros pasižymi efektyvumu, jei norite atsikratyti nereikalingų kilogramų arba celiulito. Apsilankykite „Grakštuolės“ lieknėjimo namuose Jums patogiu metu (dirbame kasdien nuo 6:30 iki 22:00 val.) ir atraskite efektyvius kūno modeliavimo metodus bei susipažinkite su mūsų patraukliu pasiūlymu.

Limfodrenažinis masažas su „Fitroll“ treniruokliu – efektyvus celiulito mažinimo būdas

Limfodrenažinis masažas Kaune fitroll

Limfodrenažinis masažas veiksmingai veikia limfinę sistemą. Dėl pagerėjusio limfos tekėjimo pašalinami celiulito susidarymą skatinantys veiksniai. Prarandami nereikalingi kilogramai ir modeliuojama grakšti figūra. Masažo su „Fitroll“ treniruokliu nauda:

 • pašalinamas patinimas ir limfos eksudacija,
 • kūnas valomas nuo toksinų,
 • kovojama su celiulitu (limfinės sistemos sutrikimais),
 • padidinamas imunitetas, 
 • stangrinama oda,
 • skatinamas riebalų deginimas (liekninamasis poveikis), 
 • palaikoma kova su medžiagų apykaitos sutrikimais.

Beje, limfodrenažinis masažas naudojamas profilaktiškai. Stimuliuojant atitinkamus kūno taškus, ląstelės geriau aprūpinamos reikalingomis maistinėmis medžiagomis, tinkamai reguliuojama kraujotaka ir vidaus organų veikla. Masažuojama oda tampa stangresnė ir elastingesnė. Pagerėja riebalinio audinio metabolizmas ir medžiagų apykaita odoje, poodinėse dalyse ir raumenyse. Limfodrenažinis masažas apsaugo nuo periferinės kraujotakos nepakankamumo, ypač apatinių galūnių srityje. Suaktyvinamas kraujo tekėjimas į pėdas, išvengiama šaltų pėdų pojūčio. Taip pat limfodrenažinio masažo su „Fitroll“ treniruokliu metu kūnas išskiria endorfinus, vadinamuosius laimės hormonus, kurie leidžia atsipalaiduoti bei pakelti sau nuotaiką.

Daugiau apie limfodrenažinio masažo naudą su „Fitroll“ treniruokliu galite skaityti straipsnyje: Kaip veikia limfodrenažinis masažas? Riebalų deginimas Kaune.

Kokia yra limfodrenažinio masažo procedūros kaina? 

Žemiau pateiktas kainoraštis apima patrauklias pavienių limfodrenažinio masažo procedūrų ir masažų kompleksų kainas.

 • Limfodrenažinis masažas (su „Fitroll“) – 30 minučių apsilankymas – 2,50 €
 • Limfodrenažinis masažas (su „Fitroll“) – 60 minučių apsilankymas – 5,00 €
 • Limfodrenažinis masažas (su „Fitroll“) – 90 minučių apsilankymas – 7,50 €
 • Limfodrenažinis masažas su „Fitroll“ (5 apsilankymų kompleksas) – 25,00 €
 • Limfodrenažinis masažas su „Fitroll“ (10 apsilankymų kompleksas) – 39,00 €
 • Limfodrenažinis masažas su „Fitroll“ (20 apsilankymų kompleksas) – 59,00 €
 • Limfodrenažinių masažų su „Fitroll“ abonementas – 1 mėnesis – 49,00 €
 • Limfodrenažinių masažų su „Fitroll“ abonementas – 3 mėnesiai – 89,00 €
 • Limfodrenažinių masažų su „Fitroll“ abonementas – 6 mėnesiai – 149,00 €

Rekomenduojame limfodrenažinį masažą atlikti 2 / 3 kartus per savaitę, kas antrą dieną.

Kūno formavimas: įvyniojimas CELLO geliu

Įvyniojimas cello geliu

Kaune siūlome dviejų rūšių lieknėjimo procedūras: limfodrenažinį masažą ir įvyniojimą CELLO geliu. Yra įvairių grožio kanonų, o mūsų tikslas yra suteikti savo klientėms grožį, apie kurį jos svajoja. Norintiems lieknos figūros siūlome išbandyti ne tik limfodrenažinį masažą, bet ir įvyniojimą CELLO geliu. Jo dėka Jūs galite saugiai atsikratyti riebalų pertekliaus ir padailinti kūną. Ši procedūra puikiai atpalaiduoja ir, svarbiausia, yra veiksminga. Kartu su sveika gyvensena ji užtikrintai duoda pastebimų rezultatų:

 • spartinami svorio metimo procesai,
 • intensyvėja riebalinio audinio irimas,
 • stimuliuojama kraujotakos sistema,
 • aktyvėja fibroblastų sistema (jungiamasis audinys).

Įvyniojimo CELLO geliu metu naudojamos metodikos yra skirtos poodinio audinio riebalų ląstelėms suskaidyti, o tai lemia stangresnę ir elastingesnę odą, taip pat palaikoma kova su celiulitu. Jau po pirmos procedūros galima pamatyti ryškius pokyčius. Šią procedūrą rekomenduojama kartoti, kas 1-2 mėnesius.

Skaitykite plačiau apie įvyniojimus CELLO geliu straipsnyje: Liekninamoji procedūra – anticeliulitinis įvyniojimas su termoaktyviu CELLO geliu.

Įvyniojimo CELLO geliu kainos:

 • Įvyniojimai termoaktyviuoju CELLO geliu – 1 apsilankymas – 13,00 €
 • Įvyniojimai termoaktyviuoju CELLO geliu – 3 apsilankymai – 36,00 €
 • Įvyniojimai termoaktyviuoju CELLO geliu – 5 apsilankymai – 50,00 €
 • Įvyniojimai termoaktyviuoju CELLO geliu – 10 apsilankymų – 90,00 €
 • Įvyniojimai termoaktyviuoju CELLO geliu – 20 apsilankymų – 120,00 €

Siūlome pasiekti dar geresnių rezultatų ir rinktis liekninamųjų procedūrų kompleksą. Susipažinkite su mūsų pasiūlymų žemiau:

 • Limfodrenažiniai masažai + įvyniojimai CELLO geliu – 1 APSILANKYMAS – 20,00 €
 • Limfodrenažiniai masažai + įvyniojimai CELLO geliu – 5 apsilankymai – 70,00 €
 • Limfodrenažiniai masažai + įvyniojimai CELLO geliu – 10 apsilankymų – 115,00 €

Lieknėjimo namai be paslapčių

Lieknėjimo namai, anticeliulitinės procedūros Kaune

Lieknėjimo namai „Grakštuolė“ yra gerai lojalių klienčių atpažįstama vieta Kauno žemėlapyje, kur lankytojos atvyksta ne tik padailinti kūno formas, bet ir išspręsti įsisenėjusias problemas, kaip celiulitas. Lieknėjimo namuose siūlomas platus paslaugų asortimentas. Vienas iš pagrindinių salono privalumų yra patogus paslaugų valdymas, nes čia įdiegtos naujausios technologijos. Lankytojos šių išskirtinių technologijų dėka gali užsiregistruoti procedūrai (arba ją atšaukti) ir įjungti / išjungti limfodrenažinio masažo treniruoklį „Fitroll“ tiesiog savo telefone. Kitas privalumas – ilgas darbo laikas. 

Jei ieškote vietos Kaune, kur galėtumėte saugiai ir patogiai atlikti limfodrenažinį masažą bei kitas grožio procedūras, esate teisingame kelyje. Apsilankykite „Grakštuolės“ lieknėjimo namuose ir pasijuskite ypatingai! Dabar pat galite užsiregistruoti procedūrai: REGISTRACIJA.

Jeigu norite sužinoti, kaip teisingai atlikti visus registracijos į limfodrenažinį masažą žingsnius, siūlome perskaityti straipsnį: Kaip užsisakyti limfodrenažinį masažą neišėjus iš namų. Celiulito gydymas Kaune.

Lieknėjimo namai „Grakštuolė“ sukurti žmonėms, kurie vertina komfortą, profesionalumą ir visų pirma ieško efektyvaus svorio metimo būdo. Visi apsilankę pajus šios vietos magiją – čia atsiskleidžia grožis. 

Čia Jūs galite pasijust ypatinga.

Maloniai kviečiame apsilankyti,

Grakštuolė 

Domina limfodrenažinis masažas Kaune? Turite klausimų arba ketinate užsiregistruoti norimai procedūrai? Spauskite čia arba skambinkite į mūsų lieknėjimo namus „Grakštuolė“ telefono numeriu +370 (677) 51513.

Kiti straipsniai