Liekninantys limfodrenažiniai masažai

Apie dailų kūną svajoja bet kuri moteris, bet kokiame amžiuje, tačiau ne visos jos gimusios būti sportininkėmis. Daugelis neturi pakankamai nei laiko, nei jėgų apsilankymams sporto salėje, nes per daug užsiėmusios ir darbe, ir namuose. Kai kurios randa laiko nubėgti į sporto salę, bet vistiek niekaip nepavyksta atsikratyti celiulito, įvairių probleminių vietų. Įvairiausios dietos taipogi ne visada efektyvios.

Tokioje situacijoje idealiausias sprendimas yra kūno modeliavimas ir svorio mažinimas, naudojant limfodrenažinio masažo unikalų treniruoklį „Fitroll“, kuris tinka moterims nuo 18 ir iki 65 metų amžiaus!

Fitroll nauda Limfodrenažinis masažas su „Fitroll“ atlieka generalinį viso organizmo valymą, kuris tampa pagrindine svorio netekimo priežastimi.

  • Limfos aktyvavimas suteikia:
  • Daugiau energijos ir pakelia nuotaiką,
  • Gerina medžiagų apykaitą ir miego kokybę,
  • Stiprina imuninę sistemą,
  • Mažina patinimus ir pagreitina kraujo cirkuliaciją.

Kaip rezultatas – oda tampa švaresnė, sustiprinamas raumenų tonusas, mažinamas riebalų kiekis, o taip pat ryškiai sumažėja celiulitas.

Aišku, kad kiekvieną moterį pirmiausiai džiugina prarasti kilogramai, bet jau po kelių užsiėmimų ir pačios moterys bei jų vyrai ir draugai pastebi vizualius pasikeitimus – oda tampa elastingesne, lygesnei, lig būtų patempta. Užpakaliukas įgauna ryškesne formą, dingsta riebalinės pagalvėlės ant klubų, nuo kurių atsikratyti sporto salėje ar manualinio masažo pagalba yra itin sudėtinga.

Per valandą su „Fitroll“ sudeginama 450 kalorijų! Tai yra sočių pietų kalorijų kiekis. Palyginimui – intensyvi 1 val. aerobikos treniruotė sudegina tik 380 kalorijų. „Fitroll“ treniruoklį įvertins ir tos moterys, kurioms nepatinka manualinio masažisto prisilietimai. Be to, masažas su „Fitroll“ net 3 kartus intensyvesnis bei efektyvesnis nei tradicinis masažas rankomis, nes jį atliekant, kūną šildo infraraudonųjų spindulių lempos, kurios daro šį masažą dar gilesnį ir aktyviau skatina limfos cirkuliaciją, negu tai gali padaryti žmogaus rankos.

Kai kurie masažistai netgi pataria iš pradžių atlikti masažų kursą su „Fitroll“, kad atsikratyti antsvorio, o jau paskui pratęsti su manualiniu masažu. Maksimaliam poveikiui pasiekti BŪTINA atlikti procedūrų kursą, kurio trukmė priklauso nuo individualių poreikių bei situacijos.