Limfodrenažinis masažas
Straipsniai

Kaip veikia limfodrenažinis masažas? Riebalų deginimas Kaune

Registracija procedūrai

Ar vis dar užduodate sau klausimą: kaip veikia limfodrenažinis masažas? Jeigu taip, tai skaitykite toliau, nes šiame straipsnyje pateiksime atsakymus į opiausius klausimus, kuriuos užduoda mūsų klientės. Juk limfodrenažinis masažas naudojant „Fitroll“ treniruoklį arba kompresinės terapijos aparatą tai išskirtinė privilegija, kurią galite išbandyti ir Jūs. Taigi, kuo limfodrenažas yra toks ypatingas?

Reguliariai atliekamos limfodrenažinio masažo procedūros išsprendžia daugybę sveikatos problemų. Masažo metu stimuliuojama limfinė sistema, mažėja patinimai ir dailėja kūno linijos. Nors vasaros sezonas pasibaigė ir kūną pradedame dengti vis daugėjančiais sluoksniais rūbų, pamiršti apie jo priežiūrą nevalia. Oda ir visas kūnas reikalauja kruopščios priežiūros bei dėmesio ištisus metus.

Problemos, kurias išsprendžia limfodrenažinis masažas

Limfodrenažas yra labai specifinė masažo rūšis. Šios procedūros metu pirmiausia išjudinama ne kraujotakos sistema, o limfotaka, kuria teka limfos skysčiai. Limfotaka yra atsakinga už kūno apsaugą nuo daugelio ligų ir skysčių pusiausvyros palaikymą. Dažnai jos darbas sutrinka dėl netaisyklingos mitybos, nejudraus gyvenimo būdo, per mažo fizinio aktyvumo ir patiriamo streso. Dėl besikaupiančių skysčių ir toksinų pradeda formuotis celiulitas, tinsta kojos, atsiranda kojų nuovargis, o negydomi šie simptomai gali peraugti į stiprius skausmus ir tapti sunkių ligų priežastimi. Tarsi užstringame rate, iš kurio nebėra kaip ištrūkti, bet išeitis yra – ir labai veiksminga! 

Jau po kelių procedūrų su limfodrenažinio masažo treniruokliu arba kompresinės terapijos aparatu galima pastebimai pagerinti savo savijautą. Limfodrenažinis masažas padeda esant tokioms problemoms kaip (ir čia tik maža jų dalis):

 • antsvoris (deginamas riebalinis audinys);
 • celiulitas;
 • sulėtėjusi medžiagų apykaita;
 • venų nepakankamumas;
 • apatinių galūnių išemija;
 • nuolatinis kojų tinimas, juntamas sunkumas;
 • limfos užsilaikymas audiniuose;
 • riešo kanalo sindromas;
 • odos stangrumo praradimas;
 • nelygus odos atspalvis;
 • bloga nuotaika;
 • stresas, lėtinis nuovargis;
 • bendras silpnumas, koncentracijos stoka;
 • nemiga.

Apžvelkime plačiau, kodėl kyla šios problemos

Statistika rodo, kad maždaug 1/4 pasaulio suaugusių asmenų kenčia nuo venų varikozės ir su tuo susijusių ligų.

Dauguma problemų atsiranda dėl limfinės sistemos sutrikimų. Kai limfos skystis susikaupia limfiniuose induose, jis prasiskverbia į audinius, iš kurių jau negali ištrūkti. Be to, šį procesą palengvina faktorius, kad skirtingai nei kraujagyslių, kuriomis teka kraujas, limfinės kraujagyslės turi atvirą struktūrą, todėl limfos skystis gali laisvai prasiskverbti. 

Paprasčiau tariant, limfos funkcija yra išvalyti kraują, o tai ji padaro per limfinėje sistemoje esančius limfmazgius. Limfmazgiai veikia lyg filtrai, kurie išvalo limfą nuo bakterijų ir svetimkūnių. Tad daugiausia problemų atsiranda tuomet, kai sutrinka limfmazgių veikla, o tam daro įtaką nesveikas gyvenimo būdas arba įgimti limfmazgių sutrikimai. Suprastėjus limfotakai greičiau didėja riebalinis audinys, bet to, atsiranda celiulitas. 

Norint pagerinti limfinės sistemos veiklą, reikalingos atitinkamos procedūros, kurių metu limfa būtų „išstumta“ iš sąstingio audiniuose. Aparatinis limfodrenažas yra masažas, kuris aktyviai kovoja su tokiomis problemomis ir kurį galite išbandyti mūsų Kaune įsikūrusiame sveikatingumo ir grožio salone „Grakštuolė“. Limfodrenažo tikslas yra pagerinti limfos tekėjimą jos susikaupimo atveju. Procedūros metu atliekamas:

 • kojų limfodrenažas,
 • nugaros limfodrenažas,
 • pilvo limfodrenažas,
 • rankų limfodrenažas.

Limfodrenažas yra masažo procedūra, suteikianti galimybę atsikratyti daugelio simptomų, atsirandančių dėl limfinės sistemos ligų. Šios procedūros pagalba atsikratysite patinimų ir pagerinsite limfos tekėjimą organizme. Peržiūrėkite mūsų teikiamų paslaugų paketus čia ir apsilankykite mūsų lieknėjimo namuose Kaune.

5 dažniausiai užduodami klausimai apie limfodrenažinį masažą su „Fitroll“ treniruokliu

Limfodrenažinis masažas Kaune

Suprantama, kaip ir išsiruošiant į kitas procedūras, ruošiantis į pirmą limfodrenažinio masažo procedūrą kyla įvairiausių klausimų. Pateiksime kelis dažniausiai pasikartojančius, o jei Jūs turite kokių nors kitų klausimų arba abejonių, drąsiai parašykite mums ir mes mielai atsakysime! O dabar pateikiame aktualiausius klienčių klausimus:

1. Kaip pasiruošti limfodrenažui?

Jokio ypatingo pasiruošimo tikrai nereikia. Visgi, rekomenduotina valandą iki procedūros nieko nevalgyti ir išgerti litrą vandens. Limfodrenažinio masažo metu su „Fitroll“ treniruokliu yra reikalinga lengva sportinė apranga. Tai gali būti tamprės, aptempti marškinėliai arba maikutė ir kojinaitės. Per procedūrą tikrai stipriai nepavargsite, daugiau pastangų reikia tik atliekant limfodrenažą apatinėms kūno dalims, nes ši sritis reikalauja kelių intensyvesnių judesių. Masažuojant viršutinę dalį – pilvą, nugarą ir rankas galima atsipalaiduoti ir leisti limfodrenažiniam treniruokliui dirbti už Jus.

2. Kiek laiko užima viena procedūra?

Viena limfodrenažinio masažo procedūra su „Fitroll“ treniruokliu trunka nuo 30 iki 90 minučių. Registracijos metu galite pasirinkti, kokios trukmės procedūros norite. Limfodrenažinio masažo pasiūlymus lieknėjimo namuose „Grakštuolė“ galite pamatyti čia: registracija. Jeigu kyla klausimų, kaip teisingai atlikti registraciją, siūlome perskaityti mūsų neseniai paskelbtą straipsnį – „Kaip užsisakyti limfodrenažinį masažą neišėjus iš namų. Celiulito gydymas Kaune“.

3. Po kelių limfodrenažinio masažo procedūrų galima pastebėti poveikį?

Rekomenduojame nuo 10 iki 20 procedūrų. Tačiau teigiamus pokyčius klientės pastebi jau po kelių pirmųjų limfodrenažo procedūrų. Svarbu, kad limfodrenažinio masažo procedūros būtų atliekamos reguliariai, nes tik taip galima išgauti tikrai akis ir savijautą džiuginantį rezultatą.

4. Kodėl verta pasirinkti būtent limfodrenažą?

Limfodrenažinio masažo procedūros yra žinomos nuo senų laikų, tačiau šiais laikais jos tampa vis populiaresnės dėl modernėjančios technikos ir efektyvumo. Šias procedūras drąsiai renkasi moterys, kurios rūpinasi savo figūra, gera savijauta ir sveiku gyvenimo būdu. Vienas pagrindinių limfodrenažinio masažo privalumų yra anticeliulitinis poveikis. Po limfodrenažo oda ne tik tampa stangresnė, bet ir sumažėja arba išnyksta patinimai iš konkrečių kūno vietų.

5. Kokiomis sąlygomis limfodrenažinis masažas neturėtų būti atliekamas?

Akivaizdu, kad limfodrenažo procedūra, kaip ir bet kuri procedūra medicinos srityje, tam tikroms žmonių grupėms yra draudžiama.

Pagrindinės kontraindikacijos, limfodrenažinio masažo procedūra nėra rekomenduojama, jei: sergate ūmine plaučių edema, glaukoma, ūmine venų tromboze, širdies ir kraujagyslių ligomis, infekcinėmis ligomis (pvz. tuberkulioze), odos ligomis, limfagitu arba turite minkštųjų audinių pažeidimų, implantuotą širdies stimuliatorių, inkstų nepakankamumą, kepenų nepakankamumą, karščiuojate.

Limfodrenažo taip pat reikėtų vengti, jeigu laukiatės vaikelio, žindymo laikotarpiu, menstruacijų metu.

Kuo susijęs riebalų deginimas su limfodrenažiniu masažu

Kūno masažai, tokie kaip limfodrenažas ar procedūra atliekama kompresinės terapijos aparatu, yra puikus sprendimas žmonėms, norintiems padailinti savo kūną ir pagerinti figūrą. Tačiau reikia atsiminti, kad viena procedūra tik laikinai palengvina problemas, susijusias su limfotaka. 

Norint užtikrinti ilgalaikį rezultatą, patartina atlikti visą procedūrų seriją. Be atskirų anticeliulitinių užsiėmimų, yra paketai, kuriuos paprastai sudaro penki ar keli limfodrenažinio masažo apsilankymai.

Lieknėjimo procesas trunka ne vieną dieną, tai pastangų ir disciplinos reikalaujantis pasirinkimas į sveikesnį kūną ir geresnę savijautą. Svarbu subalansuoti savo mitybą, užtikrinti fizinį aktyvumą bei nepamiršti apsilankyti lieknėjimo namuose „Grakštuolė“, kur palepinsite kūną limfodrenažiniu masažu, turinčiu aibę privalumų.

Lieknėjimo namai „Grakštuolė“ Kaune

Limfodrenažo procedūra Kaune

Limfodrenažinį masažą naudojant „Fitroll“ treniruoklį arba kompresinės terapijos aparatą galite atlikti sveikatingumo ir grožio studijoje „Grakštuolė“, adresu Ašigalio g. 57a, Kaune.

Kaip jau minėjome, limfodrenažinis masažas ne tik išjudina limfinę sistemą, kad ji greičiau išvalytų visus susikaupusius nešvarumus ir toksinus, bet ir padailina kūno linijas. Po procedūrų galėsite džiaugtis puikia forma, pagerėjusia nuotaika ir sustiprėjusiu imunitetu!  

Registracija

Apsilankykite mūsų registracijos skiltyje ir užsisakykite procedūrą jau dabar. Prisiminkite vieną dalyką, kad pokyčiai reikalauja pastangų ir tik Jūs galite žengti tą lemiamą žingsnį jų link. 

Jeigu turite papildomų klausimų skambinkite mums telefonu +370 (677) 51513 arba parašykite asmeninę žinutę „Grakštuolės“ paskyroje Facebooke.

Lauksime Jūsų atvykstant!

Kiti straipsniai