Soliariumas Kaune
Straipsniai

Soliariumas Kaune: dešimt rekomendacijų

Registracija procedūrai

Soliariumas yra vieta, kur galite degintis ištisus metus, net kai lauke prastas oras arba minusinė temperatūra. Soliariumas Kaune įsikūrusiuose mūsų „Grakštuolė“ lieknėjimo namuose yra geriausias pasirinkimas žmonėms, norintiems suteikti odai bronzinį įdegį! Greičiausiai kiekviena moteris svajoja apie gražią, lygią odą, kuri būtų nors šiek tiek palytėta saulės.

Mūsų deginimosi paslaugos išsiskiria išskirtinėmis technologijomis ir ilgu darbo laiku. Soliariumas dirba nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro, darbo dienomis ir savaitgaliais nuo 6:30 iki 22:00 val. O soliariumo paslaugomis pasinaudoti ypatingai lengva, nes galite įjungti arba išjungti deginimosi kabiną tiesiog savo telefone. Lieknėjimo namų „Grakštuolė“ soliariume įgausite sveiką ir patrauklų įdegį, pagerinsite savo savijautą ir atpalaiduosite kūną bei pojūčius.

Ką reikia žinoti prieš deginimąsi

Profesionalus požiūris į deginimąsi garantuoja lankytojų pasitenkinimą. Mūsų soliariumo kabinose esantys parametrai yra lengvai perprantami. Galite maloniai pasinaudoti soliariumo paslaugomis be papildomos pagalbos, užtenka kelių paspaudimų Jūsų telefone. Visgi, jeigu Jums iškiltų kokių nors klausimų, „Grakštuolė“ darbuotojos noriai Jums padės.

Tačiau verta nepamiršti, jog tam, kad apsilankymas soliariume būtų kuo malonesnis, svarbu laikytis tam tikrų taisyklių. Taip Jūs nepakenksite savo odai ir atsakingai įgausite norimą bronzinį įdegį. Pateikiame kelias taisykles, kurių patartina laikytis: 

 • Degintis rekomenduotina ne dažniau kaip kartą per dieną.
 • Per metus nepatartina atlikti daugiau nei 50 deginimosi sesijų. 
 • Atsakingai vertinkite rekomenduojamą deginimosi laiką!
 • Deginimosi metu nepamirškite užsidėti apsauginius akinius (juos nebrangiai galite įsigyti internete arba specializuotose fizinėse parduotuvėse).
 • Prieš deginimąsi kruopščiai nuvalykite makiažą.
 • Nerekomenduojame deginimosi metu naudoti nuo saulės apsaugantį kremą.
 • Prieš deginimąsi patartina, bet nebūtina naudoti tik specialią deginimosi kosmetiką.
 • Jeigu vartojate vaistus, griežtai laikykitės gydytojo rekomendacijų.
 • Jeigu sergate odos ligomis, pirmiau pasitarkite su dermatologu.
 • Jeigu Jūsų oda yra paraudusi arba pažeista, degintis nerekomenduojame.
 • Prisiminkite, kad dušas po deginimosi stimuliuoja kraujotaką, nekenkia odai ar įdegiui.
 • Nuostabų įdegį garantuoja ne soliariumo ar jo prekės ženklo pavadinimas, o tik kabinose esančių lempų kokybė!

10 rekomendacijų Jūsų apsilankymui soliariume

1. Pirmojo apsilankymo trukmė

Pirmasis apsilankymas soliariume gali atrodyti lyg tikras iššūkis, bet taip tikrai nėra. Tereikia prisiminti, kad pirmieji soliariumo užsiėmimai turėtų trukti ne ilgiau kaip 5-7 minutes. Viskas tam, jog Jūsų oda būtų tinkamai apsaugota ir nekiltų tokių problemų, kaip odos pleiskanojimas, nudegimai, paraudimas, niežėjimas ir kt. Pasiruošimas į soliariumą mažai skiriasi nuo pasiruošimo deginimuisi vasaros pradžioje paplūdimyje. Pirmiausia deginkitės trumpai, o po to ilginkite seanso laiką.

2. Odos paruošimas prieš deginimąsi

Jeigu norite, kad dirbtinis įdegis tolygiai „pasiskirstytų“ ir išliktų ilgiau, prieš seansą tinkamai paruoškite odą. Lengvai nušveiskite odą, pašalinkite negyvas odos ląsteles ir kūną patepkite drėkinamuoju kremu. Taip įdegis išliks ilgiau ir bus ryškesnis. Be to, tokia procedūra prieš deginimąsi apsaugo odą nuo kenksmingos spinduliuotės.

Atkreipk dėmesį. Deginimosi metu galite naudoti specialius įdegiui skirtus produktus. Pavyzdžiui, įdegio kremą, kurį rasite įsigyti specializuotose parduotuvėse arba vaistinėje.

3. Gražaus veido įdegio taisyklė

Norint, kad gražų įdegį įgautų ne tik kūnas, bet ir veidas – nepamirškite nusivalyti makiažo. Makiažo pagrindas, pudra ir kita veido kosmetika, ypač neperšlampama arba pažymėta UV filtrais, neleis odai įdegti, o dar blogiau, gali užkimšti poras ir taip padaryti žalą odai.

4. Apsauginiai akiniai

Būtinai uždenkite akis. Tam yra skirti specialūs akiniai arba apsauginiai tvarsčiai, kurie neleidžia prasiskverbti UV spinduliuotei. Atkreipkite dėmesį, kad prieš deginimosi seansą reikia išsiimti kontaktinius lęšius, kitaip galite pažeisti savo akis. 

5. Plaukų apsauga

Norėdami apsaugoti plaukus nuo išsausėjimo, užsidėkite specialią vienkartinę kepurėlę ir paslėpkite po ja savo plaukus. 

6. Nepamirškite tinkamai apsaugoti krūtinės sritį

Būtina uždengti krūtis – tam ant spenelių yra klijuojami specialūs lipdukai, nepraleidžiantys ultravioletinių spindulių. Šios taisyklės būtina laikykitės visada (paplūdimys nėra tam išimtis), nes egzistuoja nuomonė, kad ultravioletinė spinduliuotė gali sukelti krūties ligas. Atkreipkite dėmesį, jei norėsite degintis su apatiniais, geriau rinkitės medvilninius (ne sintetinius ar nėriniuotus ir kt.).

7. Geriausias būdas apsaugoti lūpas

Lūpas patepkite balzamu, taip apsaugosite jas nuo išsausėjimo. Jei turite tatuiruočių ar permanentinį makiažą, geriau uždenkite tą vietą (kad rašalas neišbluktų bei spinduliai nesukeltų alergijos). 

8. Nusiimkite papuošalus

Prieš įeinant į soliariumo kapsulę (vertikalią arba horizontalią), būtinai nusiimkite papuošalus – laikrodį, grandinę, auskarus, apyrankes ir kt. Ypač jei jie pagaminti iš metalo. Į kapsulę taip pat nereikia imti mobiliojo telefono arba grotuvo. 

9. Trokštate greitesnio įdegio?

Jei norite greitesnio efekto, anot specialistų, galite degintis 2–3 kartus per savaitę. Kitaip rizikuojate ne tik pabloginti odos būklę, bet ir smarkiai sumažinti imunitetą, organizmo atsparumą įvairiems virusams ir negalavimams, taip pat sukelti daugybę organizmo ligų ir sutrikimų – ypač nervų, širdies ir kraujagyslių bei endokrininės sistemos.

10. Pasitikrinkite odos būklę

Jei abejojate dėl savo odos būklės (turite daug spuogų, apgamų, papilomų, strazdanų, oda yra nudeginta saulės spindulių ir pan.), prieš apsilankymą soliariume  būtinai pasitarkite su kosmetologu ir dermatologu.

Deginimosi procesas

Žmogaus oda, atsižvelgiant į jos tipą, turi ribotas galimybes sukurti natūralią apsaugą nuo UV spinduliuotės. Įdegis yra ne kas kita, kaip tik tokios natūralios apsaugos sukūrimo elementas. O štai nudegimas yra natūralus pavojaus signalas, kad mūsų oda buvo deginama per ilgai arba per intensyviai.

Įdegis yra labai sudėtingas apsauginis mechanizmas, kuris atitinka toliau pateiktą modelį: spinduliai praeina viršutinį odos sluoksnį – epidermį ir dermą ir pirmame sluoksnyje pasiekia melanocitus. Iš jų susidaro melaninas, kuris kartu su cinku nukeliauja į mūsų odos paviršių ir oksiduojasi jame veikdamas deguonies. Dėl to oda įgauna bronzinį atspalvį.

Gražiai įdegusi ir sveika oda yra puiki priežastis jaustis gražiai ir labiau pasitikėti savimi. Reguliarūs ir protingi apsilankymai soliariume užtikrina puikią išvaizdą ir nuotaiką. Įdegis dažnai yra suprantamas kaip fizinio aktyvumo ir patrauklumo ženklas. Visgi būtina prisiminti, kad gražus įdegis privalo būti derinamas su sveika oda.

Lieknėjimo namų „Grakštuolė“ pasiūlymas

Mūsų pasiūlymas yra puikus sprendimas tiems, kurie nori įgauti bronzinį įdegį ir nepasiduoti bėgančiam laikui.

Ką galime pasiūlyti?

 • Išskirtines technologijas.
 • Ilgą darbo laiką.
 • Lieknėjimo namai „Grakštuolė“ teikia ir kitas grožio paslaugas, kurių asortimentą galite peržvelgti ČIA.

Nesvarbu, ar norite pasimėgauti žaviu it tik saulės bučinio palytėtu įdegiu ar bronziniu lyg „tiesiai iš paplūdimio“, seksualus įdegis yra vos už kelių žingsnių. „Grakštuolė“ siūlo deginimosi paslaugas, kurios tiks kiekvieno skoniui.

Soliariumo kainoraštis

Lieknėjimo namuose „Grakštuolė“ galite pasirinkti gulimą arba stovimą soliariumo kabiną, kaina nuo to nesikeičia:

 • 1 minutės kaina tik 0,50 EUR
 • 10 minučių abonemento kaina 4,50 EUR
 • 50 minučių abonemento kaina 20,00 EUR
 • 100 minučių abonemento kaina 35,00 EUR
 • 200 minučių abonemento kaina 60,00 EUR

Užsisakyti norimą soliariumo paslaugą galite ČIA, paspauskite skiltį: REGISTRACIJA arba atvykite į mūsų lieknėjimo namus „Grakštuolė“ adresu Ašigalio g. 57a, Kaunas, arba skambinkite telefonu nr. +370 (677) 51513.

Dirbame nuo 6:30 iki 22:00 val.!

Nuoširdžiai kviečiame pasinaudoti soliariumo paslaugomis mūsų lieknėjimo namuose „Grakštuolė“!

Kiti straipsniai