Lazerinis plaukų šalinimas

 

Lazerinis plauku šalinimas

Lazerinis plaukų šalinimas - tai saugus ir efektyvus būdas atsikratyti nepageidaujamų kūno plaukelių! Moterų ypač pamėgta procedūra.

 

Įsigyk ar
Registruokis procedūrai

Lazerinis plaukų šalinimas KODĖL?

  • Atlikus lazerinį plaukų šalinimo procedūrų kursą plaukeliai pašalinami visam laikui.
  • Lazerinio plaukų šalinimo procedūra atliekama moderniu diodiniu lazeriu yra visiškai neskausminga.
  • Modernus Sapphire lazeris šalina net šviesius plaukus
  • Saugu atlikti visais metų laikais.
  • Lazerinio plaukų šalinimo procedūra tinka visų tipų odai (įdegusiai taip pat).
  • Nebelieka jokių įpjovimų, bėrimų ar įaugančių plaukelių!
  • Jau po pirmos procedūros jaučiamas pastebimas rezultatas – išretėję plaukeliai ir sulėtėjęs jų augimas.

Lazerinis plaukų šalinimas viena populiariausių procedūrų – atlikus kursą, daugiau nebereikės rūpintis nepageidaujamais plaukeliais, bėrimais ar įauginėjimais. Tai užtikrina higieną bei ilgalaikį komfortą! Modernus ir naujas diodinis lazeris, neskausminga procedūra ir ilgalaikis rezultatas – visą tai rasite salone „Grakštuolė“! Populiariausi epiliacijos lazeriu paketai dabar už ypatingą kainą:

Lazerinis plaukų šalinimas kainos:

 

 

Lazerinis plaukų šalinimas kainos procedūrų rinkiniams: 

Įsigyk ar
Registruokis procedūrai

 

Lazerinis plaukų šalinimas, ką verta žinoti ?

Didžiulė šviesos energija, kurią sugeria pigmento melanino turintis plaukas, visam laikui sunaikina plauko folikulą. Sunaikinamas gali būti tik plaukas, esantis anageno (aktyvaus augimo) fazėje. Vienu metu šioje fazėje yra tik dalis kūno plaukelių, todėl maksimaliam rezultatui pasiekti, plaukų šalinimo procedūras reikia kartoti.  

Kokių rezultatų galima tikėtis?

Procedūros metu, lazerio spinduliu sunaikinamas plauko folikulas. Plaukeliai tampa negyvi, tačiau dar kurį laiką lieka odoje, ir, laikui bėgant, iš lėto iš jos išstumiami. Po pirmos procedūros plaukai pradės kristi maždaug po 14 dienų ir toje vietoje nauji nebeauga. Geriausius rezultatus pastebi šviesios odos ir tamsius plaukus turintys klientai, tačiau efektyvumas priklauso ir nuo asmeninių organizmo savybių bei hormonų balanso.  

Koks procedūrų kursas?

Plaukų šalinimo lazeriu procedūros turėtų būti planuojamos kas 4-7 savaites, priklausomai nuo zonos, kurioje jos atliekamos. Įprastai reikia atlikti vidutiniškai 8-10 procedūrų kursą. Laikui bėgant ir veikiant hormonams, formuojasi nauji plaukeliai, todėl vėliau plaukų šalinimo procedūrą rekomenduojama pakartoti jau tik kartą per metus.  

 

Kokiu lazeriu atliekama procedūra?

SAPPHIRE SMARTEPI DIODŲ LAZERIO antgalis atšaldomas iki -10ºC, todėl atliekama procedūra nekelia diskomforto ir plaukelius lengvai galima panaikinti net ir jautriausiose kūno vietose. Lazerinė epiliacija šiuo įrenginiu – saugus ir neskausmingas būdas naikinti nepageidaujamus plaukelius visais metų laikais. Dėl savo technologijos ir lengvai reguliuojamo veikimo greičio specialistas gali nustatyti reikiamą galingumą, atsižvelgęs į kliento odos tipą, jautrumą bei plauko storį ir spalvą, todėl procedūra veiksminga ir komfortiška. Diodiniai lazeriai yra saugesni plaukų šalinimui visais metų laikais, nes šio lazerio skleidžiamos bangos yra ilgesnės nei aleksandrito technologija grįsti lazeriai. Lazerio banga yra tiesiogiai nukreipta į plauko folikulą, taip į odą įsiskverbiama giliau, sunaikinami giliau esantys plauko folikulai ir sumažinama pigmentacijos pasikeitimų rizika.

 

Kaip pasiruošti procedūrai?

  • 4 savaites iki procedūros gydomas plotas gali būti tik skutamas.
  • Prieš procedūrą reikia nusiskusti epiliuojamą plotą, kurio negalima tepti kosmetinėmis priemonėmis.
  • Negalima naudoti depiliacinių kremų ar savaiminio įdegio priemonių.
  • Venkite aktyvios saulės spindulių ir soliariumo likus 2 savaitėms iki procedūros ir po jos. Jei saulės spindulių išvengti nepavyksta, naudokite kremą su SPF50.
  • Informuokite apie vartojamus vaistus, ypač hormoninius ar antibiotikus.

 

Kada procedūra neatliekama?

  • Nėštumo metu ir krūtimi maitinančioms moterims - šiuo laikotarpiu dar sparčiai svyruoja hormonai, todėl, siekiant geriausių rezultatų, plaukų šalinimo lazeriu kursą rekomenduotina pradėti nutraukus žindymą.
  • Sergant onkologinėmis ligomis, epilepsija, turint aktyvią egzemą
  • Vartojantiems antibiotikus ar hormoninius vaistus.
  • Po intensyvaus deginimosi saulėje ar soliariume.
  •  Plaukai nešalinami lazeriu zonose, kuriose yra tatuiruotės.

 

Ar procedūra skausminga?

Lazerio blyksniai panašūs į karštus dilgčiojimus ar mažus virpėjimus. Taip yra dėl to, kad plaukeliai sušildomi iki 70 laipsnių. Skausmas akimirksniu praeina dėka lazerio antgalio, kuris yra stipriai atšaldomas, todėl dažniausiai jaučiamas šaltis bei nežymus dilgčiojimas, tad tai tikrai negalima pavadinti skausmu. Jei procedūrą atliekant jautresnėse zonose jaučiate šiokį tokį diskomfortą, informuokite procedūrą atliekantį specialistą - jis pakoreguos lazerio nustatymus taip, jog diskomforto neliks.

 

Procedūros eiga

Specialistė baltu pieštuku suskirstys epiliuojamą vietą zonomis, pateps bespalve, bekvape vandens pagrindo žele, ir pradės plaukų šalinimą. Procedūros metu turėsite užsidėti apsauginius akinius.

Kurį lazerį pasirinkti: diodinį ar aleksandrito?

Pagrindinis klientų jaučiamas skirtumas tarp Aleksandrito ir Diodų lazerio yra momentinis efektas, procedūros trukmė ir skausmo pojūtis. Aleksandrito lazeriai visą numatytą energiją folikulams sunaikinti atiduoda vienu „šūviu“, tuo tarpu diodiniai lazeriai energiją paskirsto keliais blyksniais, todėl procedūros nepalyginamai mažiau skausmingos ir turi mažesnę nudegimų bei pigmentacijos pasikeitimų riziką. Aleksandrito lazeris veikia melanino sluoksnyje (maždaug 755 nm gylyje), todėl išauga rizika po procedūros atsirasti padidėjusiai pigmentacijai plaukų šalinimo zonoje. Tuo tarpu diodinio lazerio spindulys yra ilgesnis (apie 810 nm) ir skverbiasi giliau į odą, sunaikindamas ir giliau esančius plauko folikulus. Kitas ir ne mažiau svarbus aspektas – galimybė plaukus šalinti visais metų laikais ir visų tipų odai. Aleksandrito lazeriai buvo sukurti itin šviesiai odai ir tamsiam plaukui, todėl šio tipo įrenginiais procedūros negalima atlikti ant įdegusios ar tamsesnio gymio odos, o  vasarą praktiškai visuomet reikalinga stipri apsauga nuo saulės. Diodiniai lazeriai sukurti visų tipų odai, todėl prieš procedūrą reikalingas tik minimalus nesideginimo periodas.

 

Įsigyk ar
Registruokis procedūrai