Blakstienų priauginimas

Klasikinis blakstienų priauginimas

Kokybiškai atliktas klasikinis blakstienų priauginimas nekenkia Jūsų natūralioms blakstienoms.
Klasikinis blakstienų priauginimas – procedūra, kurios metu prie vienos natūralios blakstienos priklijuojama viena dirbtinė blakstiena.
Klasikinio priauginimo metu naudojame 0,20 mm storį ir C riestumą. Naudojami ilgiai (8, 9, 10, 11, 12, 13, 14).
Klasikinio blakstienų priauginimo korekciją rekomenduojame atlikti kas 3-4 savaites. Blakstienų nešiojimo trukmė yra individuali. Priaugintų blakstienų nešiojimas priklauso nuo tokių faktorių kaip jūsų odos riebumas, veido priežiūros įpročiai, natūralaus plauko augimo tempai ir kitos savybės, kurios gali įtakoti nešiojimo laiką.

“Volume” (2D – 9D) Blakstienų priauginimas

Dar neseniai visos puošėme savo akytes klasikinio priauginimo metu, priaugintomis blakstienomis. Tačiau metams bėgant atsirado naujovių ir blakstienų priauginimo srityje “Volume”(2D – 9D) blakstienų priauginimas.
Kokybiškai atliktas “Volume” (2D -9D) blakstienų priauginimas, nekenkia jūsų akims ir natūralioms blakstienoms.
Procedūros metu dirbame su 0,06mm ir 0,07mm storio dirbtinėmis blakstienomis. Dirbtinės blakstienos yra švelnios, lanksčios, didinančios apimtį ir praktiškai nesiskiria nuo jūsų natūralių blakstienų.
Procedūros metu ant jūsų vienos natūralios blakstienos, klijuojamas kuokštelis, kuris yra paruošiamas iš volumo priauginimui skirtų blakstienų. “Volume” (2D – 9D) priauginimo metu gali būti priauginta iki 100 vnt kuokštelių, kuriuose gali būti nuo 2 – 9 itin plonų blakstienų. Naudojamos blakstienos yra itin plonos, įvairių ilgių (8, 9, 10, 11, 12, 13, 14) ir riestumų ( Cc , D ).
Blakstienų nešiojimo trukmė yra individuali. Priaugintų blakstienų nešiojimas priklauso nuo tokių faktorių kaip jūsų odos riebumas, veido priežiūros įpročiai, natūralaus plauko augimo tempai ir kitos savybės, kurios gali įtakoti nešiojimo laiką.

Scroll Up